19″ Patchpaneel 1U 12x LC duplex OM3 vol

Artikelcode 191U12CDVOL

Productomschrijving

19" glasvezel patchpaneel 1U 12x LC duplex inclusief LC duplex adapters en pigtails.

99.50

(€120,40 incl. btw)

Beschrijving

Het 19″ patchpaneel 1U 12x LC duplex OM3 vol bestaat uit een 19″ paneel inclusief glasvezel adapters en pigtails LC OM3. Dit paneel is gereed om te direct lassen.

Specificaties

Omschrijving:

  • Gemaakt van 1.2 mm staalplaat
  • Kleur: RAL7035 (licht grijs)
  • Afmetingen [HxWxD]: 44,45 x 483 x 230 mm
  • Uitschuifbaar paneel
  • Inclusief 12 stuks LC duplex OM3 adapters
  • Inclusief 24 stuks LC OM3 pigtails

Toepassing:

  • Telecommunicatie, CATV, monitoring, Industrie, LAN, MAN, WAN

Standaard uitrusting:

  • Kabel wartel M16 (kabel 5.5 – 10 mm diameter)
  • Bevestigingsschroef M6 (4 stuks)
  • Kartelmoer M5 (1 stuks)
  • Snap (2 stuks)