KTI Networks – SFP Transceiver module – Multimode

Artikelcode 9504692241419

Productomschrijving

KTI Networks SFP-FC-M-A SFP Transceiver Module MM

41.80

(€50,58 incl. btw)

Beschrijving

Product omschrijving: KTI Networks – SFP Transceiver module – Multimode

Veel switches zijn tegenwoordig uitgerust met optionele SFP-ingangen. Met deze SFP-ingangen kunnen gebruikers de switch flexibeler inzetten en kunnen ze aan de hand van de applicatie kiezen welke SFP-module ze willen gebruiken. Deze modules maken het mogelijk om verschillende soorten verbindingen te maken, zoals glasvezel of koper, en bieden zo een scala aan mogelijkheden voor netwerkconfiguratie.

Dit product betreft is zonder DDM (Digital Diagnostics Monitoring) support. Het is specifiek ontworpen voor gebruik over lange afstanden op Multimode glasvezelnetwerken, met een bereik van 1500 meter. Deze module is geschikt voor Fast Ethernet SFP-sloten, waardoor het een ideale keuze is voor netwerken die behoefte hebben aan betrouwbare en snelle connectiviteit over lange afstanden.

Met deze SFP-module kunnen gebruikers profiteren van de voordelen zoals hogere bandbreedte en minder signaalverlies over langere afstanden. Dit maakt het product ideaal voor toepassingen waarbij betrouwbaarheid en prestaties van cruciaal belang zijn, zoals in datacenters, telecommunicatienetwerken, en uitgebreide bedrijfsnetwerken.

De  module biedt gebruikers de flexibiliteit om hun netwerkconfiguratie aan te passen aan hun specifieke behoeften. Of het nu gaat om het verbinden van gebouwen over lange afstanden, het uitbreiden van het netwerk naar afgelegen locaties, of het implementeren van back-upverbindingen voor bedrijfskritieke systemen, deze module biedt een betrouwbare en kosteneffectieve oplossing.

De SFP-module is naadloos te integreren met een switch en prefab glasvezelkabel, waardoor een betrouwbare en efficiënte netwerkconnectiviteit wordt gegarandeerd. Deze combinatie biedt flexibiliteit en schaalbaarheid voor diverse netwerkbehoeften. Voor meer informatie of specifieke vragen over implementatie en compatibiliteit, aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons team staat klaar om te helpen en deskundig advies te bieden voor uw netwerkvereisten.